Otse põhisisu juurde

Ka COVID-19 pandeemia ajal on FlyMeAway reiside ostmine ohutu.

Meie kohustused tarbija ees on kindlustanud Ergo ja Swedbanki Läti filiaalid. Tarbijate, nende seas ka FlyMeAway klientide, õiguste eest seisab Tarbijakaitse- ja Tehnilise Järelevalve Amet.

Reisi broneerides on esimese sissemakse suurus kõigest 250 €. Ülejäänud summa tuleb tasuda üks kuu enne reisi. Kui COVID-19-ga seonduvate riiklike piirangute tõttu tuleb reis tühistada või selle programmi oluliselt muuta ning Te ei soovi seetõttu enam reisil osaleda, maksab FlyMeAway Teile tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul alates reisi plaanitud toimumisajast.

Kui 2020. aasta märtsis kehtestati kogu Euroopas eriolukord, oli ligi 500 reisijat plaaninud lennata FlyMeAway korraldatud lihavõttereisidega Toulouse’i, Korsikale, Fääri saartele ja Palma de Mallorcasse. Nagu lubatud, said kõik soovijad oma ettemakse tagasi hiljemalt üks kuu pärast plaanitud reisikuupäevi.

Uuri lähemalt!

Seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega, võivad riiki sisenemise tingimused ja piirangud kiiresti muutuda nii Eestis kui ka mujal maailmas, mistõttu ei ole meil võimalik tagada, et antud lehel olev info on alati ajakohane. 

Oleme oma reisijatele koostanud esmaste allikate loetelu, kust on võimalik saada infot turvalise reisimise kohta ning tutvuda piirangute või nõuetega, mis puudutab FlyMeAway otselendude sihtkohti.

FlyMeAway julgustab kõiki oma reisijaid taotlema ning reisile kaasa võtma Euroopa ravikindlustuskaarti. Euroopa ravikindlustuskaardi ettenäitamisel osutatakse Eesti kindlustatutele Euroopa Liidus ja lisaks ka Liechtensteinis, Norras, Islandil ja Šveitsis vajaminevat arstiabi võrdsetel tingimustel nendes riikides elavate kindlustatud inimestega. Rohkem infot Euroopa ravikindlustuskaardi ja selle tellimise  kohta leiate siit!

Oleme vastutustundlikud ning hoolime enda ja oma lähedaste tervisest! Reisime ainult siis, kui oleme terved!

Up