Otse põhisisu juurde

Meist

Flymeaway – puhkusereisid töökatele inimestele!

Paraku on tihti nii, et kiirete töö- ja argikohustuste keskel ei ole meil alati võimalik planeerida mitu nädalat rannapuhkuseks või lennata pikemaks ajaks Taimaad avastama. Vahel aga piisab, kui näpistada mõni tööpäev, et unustada argirutiin ning nautida vaheldust mõnes Euroopa või Aafrika põnevas linnas. Heade töötulemuste saavutamiseks on vaja vahel ka puhata!

Koostöös Eesti usaldusväärsemate reisibüroode ja lennufirmaga SmartLynx Airlines pakub FlyMeAway mugavaid pühadeaegseid nädalalõpureise Euroopa ja Aafrika linnadesse.

Meie tšarterlendude ajad on planeeritud nii, et reisijad peaksid näpistama võimalikult vähe tööpäevi, et tutvuda kaugete linnadega!

Nii säästad oma puhkusepäevi, aga tegelikult sõidad puhkusele!

Ettevõtte idee autor Jurģis Sedlenieks asutas FlyMeAway (SIA BalticAdHoc) 2009. aasta aprillis, ülemaailmse majanduskriisi keskpunktis. Juba 2013. aasta sügisel korraldati koos Aurinkoga esimesed reisid Tallinnast Reykjaviki. Hiljem pakuti Aurinko vahendusel Eesti reisijatele otselende ka Lissaboni, Zagrebisse ja Linzi. Öeldakse, et rahulikus vees purjetama ei õpi. Vaatamata keerulistele aegadele, leiame, et just nüüd on kõige õigem aeg reisiharjumused taas üles leida. Aastast 2022 pakume ka Tallinnast mugavaid ja turvalisi otselende põnevatesse sihtkohtadesse inimestele, kel tööpäevadel palju tegemist. Kui Teil on soovitusi, kuhu FlyMeAway võiks Tallinnast lennata, kirjutage Jurģisele aadressil jurgis.sedlenieks@flymeaway.ee! Teie kiri teeb tal meele rõõmsaks.

Kuidas erineb meie pakkumine teiste poolt pakutavatest lennupiletitest või reisipakettidest?

  • FlyMeAway sihtkohad on põnevad Euroopa ja Aafrika linnad, kuhu Tallinnast otselende ei ole, sest regulaarne reisijatevedu pole suur. Näiteks Fääri saared, Assoorid, Madeira, Porto, Dijon, Roheneemesaared (Cabo Verde) ...
  • Meie kuvatud hinnad on alati lõplikud, sisaldades lennujaamamakse ja kõiki vajalikke teenustasusid. Ilma lisatasudeta transpordime teie kohvrid, kuid ka näiteks spordivarustuse, kui lendate meiega Austriasse suusatama, Roheneemesaartele surfama või Portugali lõunaosasse golfi mängima.
  • Meie reisijad ei lenda tühja kõhuga: üle 4 tunni pikkustel lendudel pakume ka kerget einet.
  • FlyMeAway reise saab mugavalt osta internetist www.flymeaway.ee lehelt ning tasuda Paysera makselingi kaudu.
  • Kogu reisi eest ei pea tasuma kohe, vaid maksmise saab jagada kaheks osaks. Esimene sissemakse (250 eurot), tagab teile koha meie reisil, teine makse tuleb teha 30 päeva enne lendu.

Liitu siin meie uudiskirjaga ja saa esimesena teada uutest pakkumistest!

Kui oled reisiteenuste ostmiseks harjunud kasutama reisibüroode teenuseid, siis leiad FlyMeAway pakkumised ka endale lähimast reisibüroost. Reisi hind ei erine, aga agentuuril on õigus teenuse eest lisatasu küsida. 

Ja lõpuks: meie nime kohta. Meid inspireeris Goldfrapp´i lugu „Fly Me Away“ nende albumilt Superhuman. Reisimine, nagu muusika, on elu üks suurimaid rõõme. Igaüks meist soovib vahel pääseda kuhugi eemale, kõrgele ja kaugele! Naudi Goldfrapp´i lugu siin.

FlyMeAway Eesti

Up