Otse põhisisu juurde

Tellimuse tegemine

Tellimuse tegemine www.flymeaway.ee lehelt on kiire ja mugav!

Valige soovitud reis (sihtkoht) ning märkige ära, kas soovite osta ainult lennupileteid või reisipaketti, mis sisaldab lennupileteid ning meie valitud hotelli.

Sinine nupp - „Broneeri reisi” 

1. Etapp - Reisijad

1.1. Sisestage kõikide reisijate nimed täpselt nii, nagu need on kirjas isikut tõendaval dokumendil (pass, ID-kaart). Kui reisija on laps, tehke nõutud märge ja märkige sünniaeg.
1.2. NB! Kuni 2-aastased (naasmise hetkel) lapsed reisivad tasuta, kuni 12-aastased lapsed reisivad allahindlusega, ostes reisipaketi.

Sinine nupp - „Edasi”

2. Etapp - Lisateenused

2.1. Valige hotelli toatüüp ja vajutage nuppu „vali tuba”.
2.2. Lisage reisijate nimed.
2.3. Vali soovitud lisateenused ning märgi ära reisijate nimed:

  • Transfeer (pakettreisi ostmisel sisaldub hinnas);
  • Ekskursioonid (–50% alla 12-aastastel lastel);
  • Reisikindlustus;
  • „Emergency exit” istekoht (reisile minnes).

2.4. TÄHTIS!!! Palun märkige aknas „olulised märkused”, kas soovite toas kahte ühekohalist või ühte kahekohalist voodit, ning lisage meile reisi planeerimiseks muu oluline teave, nagu näiteks allergiad, erivajadustest lähtuvad soovid jne.

Sinine nupp - „Edasi”

3. Etapp - Makse/Broneering

3.1. Teil on valida 3 võimaluse vahel:

  • Broneering - arve laekub teile märgitud e-posti aadressile, mille saate tasuda pangaülekandega. Broneeringutasu on 250 eurot reisija kohta, mis tuleb tasuda 5 päeva jooksul alates broneeringu tegemisest.
  • Jagatud makse - broneeringutasu 250 eurot reisija kohta. Maksmine Paysera makselingi kaudu. Arve laekub teile märgitud e-posti aadressile.
  • Täismakse - kogu reisi tasumine Paysera makselingi kaudu. Pärast tasumist vajutage nuppu „tagasi teenusepakkuja juurde”. Reisidokumendid ja arve saate märgitud e-posti aadressil.

3.2. Märkige maksja vorm - eraisik või juriidiline isik.
3.3. Täitke kõik nõutavad väljad hoolikalt.

Sinine nupp - „Kinnita broneering”

  • Enne broneerimist või tasumist palume tutvuda FlyMeAway reeglitega (sinisele nupule vajutades) ning kinnitada, et olete reeglitega tutvunud ning nõustute!
  • Täismakse puhul vajutage pärast tasumist nuppu „tagasi teenusepakkuja juurde”.
  • Juhul, kui broneeringu kinnitus ei saabu teie e-posti aadressile 20 minuti jooksul, soovitame kontrollida ka oma “spam” kausta. Probleemide tekkimisel, palun võtke meiega ühendust tel: +371 67626287 või e-post: flymeaway@flymeaway.ee

Reisidokumendid

Reisidokumendid (reisivautšerid, kinnituskirjad) saadame märgitud e-posti aadressile pärast täismakse laekumist.

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kasutamine
Isikuandmete kaitset käsitlev privaatsuspoliitika põhineb Euroopa Parlamendi ja nõukogu 27. aprilli 2016. aasta määrusel (EL) 2016/679 (edaspidi „määrus”).

Selliseid isikuandmeid nagu nimi, sünniaeg, sugu, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber, mida edastate meile, kui tellite reisi või muid teenuseid läbi meie veebilehe, telefoni teel või külastades meie kontorit, töötleb ja kasutab FlyMeAway teie tellimusega seotud toimingute tegemiseks. See võib olla teie tellimusega seotud isiklik info, näiteks sihtkoht, ostetud lisateenused jne.

Isikuandmeid võib kasutada ka seadustest ja määrustest tulenevate kohustuste täitmiseks, näiteks julgeolekuküsimustes. Vajadusel võib kasutada ka Teie ja FlyMeAway vahelist kommunikatsiooni andmetöötluseks. Oma andmete esitamisel nõustute, et andmeid töödeldakse ja säilitatakse kogu reisi jaoks vajaliku andmetöötluse aja jooksul ning õigusaktides sätestatud juhtudel pärast esialgset töötlemist nii kaua, kui see on vajalik.

FlyMeAway võib isiklikku infot kasutada ka otseturunduseks, näiteks erinevate pakkumiste edastamiseks, kui Te pole sellest ise loobunud.
Eespool nimetatud teabe esitamisega nõustute, et FlyMeAway töötleb teie isikuandmeid ettenähtud eesmärgil.

Flymeaway.ee veebilehe külastajate isikuandmete kaitse tagatakse kooskõlas Eestis kehtivate õigusaktidega. FlyMeAway on võtnud kasutusele kõik vajalikud meetmed, et tagada isikuandmete turvalisus ja vältida nende põhjendamatut sattumist kolmandate isikute käsutusse.

Teil on õigus igal ajal nõuda oma andmete uuendamist, teavet teie isikuandmete kasutamise kohta ning nõuda oma andmete kustutamist.

Up